Minden amit megtudhatsz Argentína legnépszerűbb labdarúgóklubjáról:La Historia del Club Atlético BOCA JUNIORS desde 1905

Tabella

Torneo Binance 2023 | Liga Profesional de Fútbol de AFA

Győzelemmel kezdett a Boca!

2013.08.09. 11:45 :: carlitos

Elkezdődött a szezon (Torneo Inicial), vendégként lépett fel a Boca a Belgrano ellen a Mario Kempesről elnevezett stadionban!

A hazaiaknak ez már a második meccsük volt, az első fordulóban a Lanústól kaptak ki idegenben. (0:3)

Rögtön a meccs elején, egy tetszetős akció után vezetést is szereztek a hazaiak, Marquez lövését még Orión kapus kiütötte, de jött a hosszú oldalon Carrera és bemattolta a Bocát!

Alig telt el 4 perc, és egyenlítettek a "dzsenovaiak"! Egy távoli Luca Marin lövést csak kiütni tudott a hazai kapus, a kipattanóra leakart csapni Nicolás Blandi, de elsodorták, felborították a 16-oson belül, vagy legyünk őszinték el játszotta a "nagy halált"!:-) Riquelme büntetett 1:1, ez is maradt az első félidőben.

A másodikban több lehetőséget is elpuskáztak a vendégek, így már a meccs vége felé jártunk, amikor is egy újabb pontrúgás érkezett a 16-oson belülre (Mino), amiből Caaataaa Diaz elképesztő nagy gólt fejelt, 1:2!

Következik 2 hazai meccs majd, a Newell's (augusztus 14) és a Rafaela (augusztus 18) ellen.