Minden amit megtudhatsz Argentína legnépszerűbb labdarúgóklubjáról:La Historia del Club Atlético BOCA JUNIORS desde 1905

Tabella

Torneo Binance 2023 | Liga Profesional de Fútbol de AFA

Vereség hazai pályán a Newell's-től.

2013.08.16. 12:39 :: carlitos

A vendégcsapat játékosai fehér pólóban vonultak ki a játékos kijáróból, melyen üzentek a Rosarióban történő gázrobbanás áldozatainak. (21 ember halt meg)

A Boca hamar megszerezte a vezetést, már az 5. percben amikor is Riquelme nagyszerű kiugratását "Burrito" Martínez bepasszolta Blandihoz, aki nem tévesztett kaput 1:0.

Aztán a 16. percben az egész Boca védelem nézte ahogy mögéjük beteszi Bernardi a labdát és azt Casco könnyedén gólra váltotta.

Az, hogy a félidőben mégis 2:1-es vezetéssel vonulhattak le a dzsenovaiak, köszönhetik Cata Diaz remekbe szabott kapásgóljának! (eddig 2 meccs, 2 gól a mérlege)

Alig kezdődött el a második félidő máris egyenlített a NOB. A paraquayi Aquino percei jöttek először lábbal, majd rá 5 percre, fejjel talált a kapunkban. A leprások elvitték mind a három pontot a Bombonérából!