Minden amit megtudhatsz Argentína legnépszerűbb labdarúgóklubjáról:La Historia del Club Atlético BOCA JUNIORS desde 1905

Torneo Binance 2023 | Liga Profesional de Fútbol de AFA

Ecuadorban javított a Boca!

2013.02.28. 11:53 :: carlitos

Barcelona SC 1 Boca JRS 2 - Copa Libertadores 2013 (Grupo 1)

Boca Juniors idegenben győzött az Ecuadori Barcelona ellen a Copa Libertadores 1. csoport összecsapásán Guayaquil-ban.

Juan Manuel "Burrito" Martinez stoppolta be a labdát az ötösön belül a kapuba (szöglet után), mire a hazai védők eszméltek volna, ezzel megszerezve a vezetést az 59. percben. Majd a 63. percben Nicolas Colazo szabadrúgását Claudio " Chiqui" Perez fejelte be, ezzel már 2:0 a Bocának!

A Barcelonának a hosszabítás perceiben sikerült szépíteniük, Clemente Rodriguez késett le egy hazai akcióról, és felrúgta Juan Carlos Paredest a 16-oson belül. A jogos tizit Michael Arroyo (Arrozsó) felvarrta a felsőbe, Oriónnak esélye sem volt hárítani.