Minden amit megtudhatsz Argentína legnépszerűbb labdarúgóklubjáról:La Historia del Club Atlético BOCA JUNIORS desde 1905

2016.04.29. 08:33 :: carlitos

COPA LIBERTADORES 2016

ROUND OF 16

Cerro Porteño - Boca Juniors 1:2

A Boca idegenben egy nagyszerű eredményt ért el TÉVEZ vezérletével (gól+gólpassz) Asunciónban!

A visszavágón akár egy döntetlen vagy egy minimális vereség (0:1) elég a továbbjutáshoz, de ne legyünk ennyire pesszimisták!:-)

A negyeddöntőben egyébként a Corinthians - Nacional (URU) párbaj győztese várhat rá. (ott az első meccs Montevideoban 0:0 lett)

Ne menjünk el az ősi rivális szereplésétől sem, ők kikaptak 2:0-ra idegenben az Indep. del Valle-tól!!!

Szólj hozzá!

Gól nélküli volt a 197. Boca-River superclásico!

2016.04.26. 16:11 :: carlitos

Pocsékul szerepel a két nagyágyú az idei bajnokságban (ellenben a kupában nem), hiszen tizenegy fordulót követően a címvédő Boca a B csoport hatodik, míg a River az A csoport kilencedik helyén szerénykedett a találkozót megelőzően.

Viharos első játékrészt hozott a derbi első félideje, melyben hamar nehéz helyzetbe került a bajnokcsapat, hiszen Pablo Pérez már a tizedik percben piros lapot kapott törlesztésért. Inkább a keménykedésekről szólt az első szűk 50 perc, helyzetet se nagyon láthattunk, így nem okozott meglepetést, hogy a szünetben 0-0 virított a kijelzőn.

A második félidőben már jóval aktívabbak voltak a vendégek, ám nem tudtak gólra váltani (lesgólig jutottak) emberelőnyüket az egyre fáradó Bocával szemben, így döntetlennel zárult az argentin bajnokság szuper rangadója. (digisport.hu)

A Rivertől D' Alessandro volt igen aktív, míg a hazaiaknál Lodeiro és Carlitos.

Mivel gól nem esett, azért a kiállítás mellett 3-3 sárga lap kiosztásra került.

Egyébként tavasszal is 0:0 volt az összecsapásuk.

Copa Libertadores, egyenes kiesés, ágrajz!

2016.04.26. 09:55 :: carlitos

A sors nem volt kegyes hozzánk, olyan ágra kerültünk ahol a Corinthians (mumus) és a River Plate (ősi ellenség) is található! A paraquayi Cerro Portenora koncentráljunk, aki legutoljára 2011-ben játszott elődöntőt ebben a sorozatban. (a későbbi győztes brazil Santostól kaptak ki)