Minden amit megtudhatsz Argentína legnépszerűbb labdarúgóklubjáról:La Historia del Club Atlético BOCA JUNIORS desde 1905

Tabella

Torneo Binance 2023 | Liga Profesional de Fútbol de AFA

Boca vs. Racing, visszavágó a Libertadores kupában!

2020.12.23. 16:33 :: carlitos

Hátrányból kezdi a Boca a Copa Libertadores negyeddöntőjének visszavágóját holnap hajnalban!

Az első mérkőzésen a Racing 1:0 nyert, Lorenzo Melgarejo látványos fejesgóljával!

Nagyon nehéz lesz a visszavágó hiszen az utóbbi fél tucat meccsükből csak kettőben érvényesültek a dzsenovaiak! Miután a hétvégén tömeges változtatás volt a kezdőben, a Boca menedzserének, Russo-nak el kell döntenie, kiket fog küldeni a páyára, főleg miután a "második vonal" legyőzte az Independiente-t. Edwin Cardona biztos kezdő, miután gólt és gólpasszt adott a hétvégén, és Carlos Tevez is újra ott lesz.

A Racing Club-nak hasonló csapattal kell felállnia, ha tovább szeretne jutni, így a lehetséges kezdők a következők:

BOCA: Andrada; Jara, Lopez, Izquierodoz, Fabra; Salvio, Capaldo, Campuzano, Villa; Tevez, Cardona
RACING: Arias; Sigali, Dominguez, Soto; Dominguez, Miranda, Rojas, Mena; Melgarejo, Lisandro Lopez, Fertoli

Szólj hozzá!

Heroikus küzdelemben jutottunk a legjobb 8 közé a Libertadores kupában!

2020.12.23. 16:32 :: carlitos

A Boca Juniors újra megmutatta, hogy tudja terrorizálni az ősi rivális brazil klubcsapatokat! Ezidáig három alkalommal fordult elő, hogy alul maradtunk, 1963-ban (első összecsapás, Santos Pelével), 2008-ban a Fluminense (elődöntő) és 2012-ben a Corinthians (döntő) ellen!

Csütörtökre virradóra büntetőkkel sikerült az Internacional ellen tovább jutni és belesétálni a Racing elleni párharcba!
A tizenéves középpályás, Joao Peglow a döntő tizenegyest a léc fölé küldte ezzel a hatszoros bajnok boca 5–4-re győzött a büntető párbajban.
A mérkőzésen a  kolumbiai középpályás, Frank Fabra öngólt vétett és így a vendégek összesítésben kiegyenlítették a  múlt héten 1-0-ra (Tévez góljával) elveszített Porto Alegrei odavágót. Egyébként ezt megelőzően ilegalább 2 hatalmas helyzete volt az Internacionalnak.
A házigazdák az utolsó három percet 10 emberrel játszották, miután Agustin Obando egyből piros lapot kapott Edenilson Andrade lebuktatásáért.
boca-inter-cuartos-3.jpgForrás: Libero