Minden amit megtudhatsz Argentína legnépszerűbb labdarúgóklubjáról:La Historia del Club Atlético BOCA JUNIORS desde 1905

Libertadores Kupa mérkőzés, C csoport:

Boca Juniors - Santos 2:0 (0:0)

Góllövők:

Carlos Tévez ('47, 1-0), Sebastián Villa ('69, 2-0)
Az előző Libertadores kiírásában pont az elődöntőben találkozott a 2 csapat és akkor ott összesítésben (3:0) a Santos jutott a döntőbe!
Sikerült a visszavágás, ami kulcsfontosságú lehet a csoportból való továbbjutás miatt! A szünet után gyorsan sikerült vezetést szereznie a bocának, egy szögletből tovább fejelt labdára érkezett pontosan Tévez.
A 69.percben aztán újra villant Carlitos és egy remek láb közötti ütempasszal hozta helyzetbe Villát, aki kíméletlenül bevágta.
A Santos győzni szeretett volna, de nem sikerült, főleg a második félidőben nyújtott gyenge produkciója miatt.