Minden amit megtudhatsz Argentína legnépszerűbb labdarúgóklubjáról:La Historia del Club Atlético BOCA JUNIORS desde 1905

Tabella

Torneo Binance 2023 | Liga Profesional de Fútbol de AFA

Büntetőkkel kaptunk ki a bajnoki elődöntőben!

2021.06.01. 13:11 :: carlitos

A "mumus" Racing Club gól nélküli döntetlen után büntetőpárbajban győzte le a Boca Juniorst. A Libertadores előző kiírás negyeddöntőjében is nehezen bírtunk velük! (0:1 aztán 2:0)

Az első félidő inkább a Racingé volt, a második pedig a Bocáé, ha lehet ilyet mondani. (az adódó gólszerzési lehetőség miatt)

A 90 perc után a szabályok értelmében nem volt hosszabbítás, hanem jöttek a büntetők!

A Bocánál Carlos Tevez volt az első rúgó, szétlőtte a felsőlécet, majd a harmadik sorozatban González lövését védte Gómez kapus. A Racing csak 1 büntetőt hibázott, így ők jutottak be a döntőbe ahol az ellenfelük a Colón csapata lesz! (nem kisebb meglepetéssel, de 2:0-ra nyertek idegenben az Independiente ellen)

Racing Club – Boca Juniors 0-0 (0-0) – büntetők után: 4-2